MİSYONUMUZ

Uyuşmazlıkların kaçınılmaz olduğu gerçeğini kabul ederek, uyuşmazlık yaşayan tarafların sağlıklı bir çözüme ulaşması için gerekli teorik, teknik ve pratik desteği sunmak. Çözüm odaklı bir bakış açısı ile tarafların kazan-kazan anlayışını benimsemesini sağlamak.

VİZYONUMUZ

Gerek bireysel gerek kurumsal ilişkilerde verimli, eşit, adil bir çalışma ortamının oluşması. Uyuşmazlığa olumlu ya da olumsuz bir önem atfetmekten öte, bu olgunun sosyal değişimin, adaletin ve yeniliğin oluşması için bir fırsata dönüştürülmesi.

                                                                                Daire_Resim2

CONFLICTUS Uyuşmazlık Çözümü Eğitim ve Danışmanlık olarak; uyuşmazlığın gerek günlük gerek kurumsal hayatımızda kaçınılmaz olduğunu biliyoruz ve bunun her durumda olumsuz sonuçlanmadığını, aksine kalıcı ve olumlu yönde çözülebileceğini biliyor ve etkili çözüm araçlarını sizlere sunuyoruz.  Bir tarafın kazanmasının diğer tarafın kaybetmesine bağlı olduğunu iddia eden genelleyici anlayışın bir yanılgı olduğunu düşünüyor, uzun vadede tüm tarafların kazanabileceği ve ilişkilerin sağlıklı bir şekilde korunabileceği üçüncü bir yola çıkıyoruz. Bu yolda katılımcı bir metot kullanarak, sizin çözüm sürecini deneyimlemenizi sağlıyoruz. İş hayatınızda daha verimli ve sürdürülebilir bir çalışma ortamının olabileceğine, özel hayatınızda da etkin iletişimin güçleneceğine inanıyoruz. Uyuşmazlık çözümü konusunda uzman eğitmenler olarak;

  •  Alanında akademik yetkinliğe sahip,
  •  Türkiye ve yurt dışında farklı gruplara eğitimler vermiş,
  •  Farklı sektörler ve toplumsal dinamiklere hakim,
  •  Özgün yöntemler kullanan,
  •  Katılımcıları olumlu yönde dönüştürmeyi hedefleyen dinamik ve genç uzmanlarız.

Ekibimiz      

Kurucu Ortak – Uzman Eğitmen

DİLARA GÖK

Elif_kare_01

Kurucu Ortak – Uzman Eğitmen

ELİF KALAN

Tunc_kare_01

Kurucu Ortak – Uzman Eğitmen

TUNÇ KARAÇAY

Translate »