• nimerberiker_1Prof. Dr. Nimet Beriker Conflictus Uyuşmazlık Çözümü Eğitim ve Danışmanlık ekibinin akademik danışmanıdır. Sabancı Üniversitesi Uyuşmazlık Analizi ve Çözümü Yüksek Lisans Programı’nın kurucularından olan Beriker, George Mason Üniversitesi Uyuşmazlık Analizi ve Çözümü doktorasını 1993 yılında tamamladı.
  Prof. Dr. Nimet Beriker ve çalışmaları için lütfen tıklayınız.

   

   

   

  emre_hatipoglu_conflictusYrd. Doç. Dr. Emre Hatipoğlu, Conflictus Uyuşmazlık Çözümü Eğitim ve Danışmanlık ekibinin akademik danışmanıdır. Sabancı Üniversitesi Uyuşmazlık Analizi ve Çözümü Yüksek Lisans Programı’nın bölüm başkanlığını yapan Hatipoğlu, doktorasını 2010 yılında Penn State’te (Pennsylvania State University) tamamladı.
  Yrd. Doç. Dr. Emre Hatipoğlu ve çalışmaları için lütfen tıklayınız.

 • glorybeboom_logoGlory.Be.Boom!

  Görkem Sezer ve Begüm Şahin tarafından kurulmuş, grafik tasarım, motion graphics ve sanat yönetimi konularında hizmet veren ve değer yaratmaya çalışan genç, yepyeni bir tasarım stüdyosudur.

  www.glorybeboom.com

   

  karbonatKarbonat

  Karbonat, Cenk Gümüşcüoğlu (Yaratıcı Yönetmen & Kurucu Ortak) ve Melih Dinçer‘in (Projeler Yöneticisi, Kurucu Ortak) olarak yönettikleri dijital iletişim odaklı yaratıcı, entegre bir yeni nesil  reklam ajansıdır.

  www.karbonat.com

 •  

  Headlinelogo

  Stratejik iletişim ve medya ilişkileri danışmanlığı veren Headline, hayranlık duyulan kurumlar, sevilen markalar oluşturmanıza destek olmaktadır. Sizi manşetlere taşırken, en doğru duruşa ulaşmanız için iletişim koçluğuyla da
  yanınızda olan Headline, Avrupa Mentorluk ve Koçluk Konseyi üyesidir.

  Headline, lider iletişimi ve kurumsal mutluluk çalışmalarını koçluk ve iletişim becerileri eğitimleriyle güçlendiren, Türkiye’deki tek stratejik iletişim şirketidir.

  www.headlinebpr.com

Translate »